.
يكشنبه 6 آذر 1401.

 

شرکت M.I.O.C

متخصص در زمینه واردات لوازم نفت ، گاز ، پتروشیمی
 

تلفن همراه : 09125198849
ایمیل : info@mi-oc.com

توتال و صنعت نفت ایران...

 Chinese Investment in Irans oil  Gas
 
سه‌شنبه ۳۱ شهريور ۱۳۹۴ 
 
 
زمینه چینی توتالیها برای بازگشت
اویل نیوز:معاون وزیر نفت در دیدار با مدیر اکتشاف و تولید شرکت توتال فرانسه اعلام کرد: شرکت ملی نفت ایران از گسترش همکاریها با
توتال استقبال می کند.
 
 
معاون وزیر نفت در دیدار با مدیر اکتشاف و تولید شرکت توتال فرانسه اعلام کرد: شرکت ملی نفت ایران از گسترش همکاریها با توتال استقبال می کند.
به گزارش اویل نیوز از وزارت نفت، رکن الدین جوادی روز گذشته (یکشنبه ٢٩ شهریورماه) با آرنود برویک (Arnaud Breuillac) مدیر بخش اکتشاف و تولید شرکت توتال فرانسه دیدار کرد که طی این دیدار، زمینه های مشترک همکاری دو شرکت مورد بررسی قرار گرفت.
 
جوادی در خصوص این دیدار در گفتگو با خبرنگار شانا با بیان این که شرکت ملی نفت ایران از توسعه همکاریهای اقتصادی با توتال استقبال می کند، گفت: شرکت توتال برای همکاری در قراردادهای جدید نفتی ایران اعلام آمادگی کرده است.
 
وی افزود: با رونمایی از قراردادهای جدید، فرصتها و پروژه های اکتشاف، توسعه، نگهداشت، تولید و افزایش ظرفیت تولید در قالب جدیدی ارائه می شود و شرکتهای خارجی می توانند در این زمینه همکاری کنند.
 
بر اساس این گزارش، دیدارآرنود برویک (Arnaud Breuillac)، مدیر بخش اکتشاف و تولید شرکت توتال فرانسه روز گذشته (٢٩ شهریورماه) در دیدارهای جداگانه ای با بیژن زنگنه وزیر نفت، رکن الدین جوادی مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و سیدمهدی حسینی رئیس کارگروه قراردادهای نفتی ایران برای همکاری با صنعت نفت کشورمان در زمینه های مختلف اعم از اکتشاف، ازدیاد برداشت، خرید نفت، تولید و بازاریابی ال ان جی و پتروشیمی اعلام آمادگی کرد.
 
این در حالی است که لوران فابیوس وزیر امور خارجه فرانسه نیز مردادماه امسال در تهران حاضر شد و علاوه بر همتای ایرانی خود با بیژن زنگنه، وزیر نفت و تنی چند از مقامهای کشورمان دیدار و گفتگو کرد.
 
جمهوری اسلامی ایران از زمان امضای توافق برجام در تیرماه امسال در وین، میزبان هیئتهای گوناگون از کشورهای مختلف جهان بویژه کشورهای اروپایی مانند آلمان، فرانسه، ایتالیا، صربستان، اتریش، چک، اسپانیا و اوکراین بوده است.
 

اطلاعات تماس

تهران ، تهرانسر ، بلوار نیلوفر
شماره 11 ، شرکت تجهیزات سنجش نفت کالا
تهران ایران

تلفن : 44510402-21-98

تلفن همراه :09125198849     

ایمیل :  info@mi-oc.com

صفحه نخست   |   تماس با ما   |   اخبار سایت   |   مقالات سایت 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت M.I.O.C می باشد.

طراحی وب سايت , بهینه سازی و ميزباني وب : توسط گروه سايت سازیجوملا